Még több: Lottó

Facebook

Tenisz hírek

Usain Boltot és Serena Williamset választotta az év legjobb férfi, illetve női sportolójává a Nemzetközi Sportújságíró Szövetség (AIPS). (SamsungSport.hu)

A férfi teniszezők világranglistájának nyolcadik helyén álló japán Nisikori Kej jövőre szeretne ismét a legjobb öt közé kerülni, és megnyerné valamelyik Grand Slam-tornát. (SamsungSport.hu)

A francia Richard Gasquet hátsérülés miatt kihagyja a január 18-án kezdődő ausztrál nyílt teniszbajnokságot. (SamsungSport.hu)

Sérülés miatt nem január első hetében, hanem később kezdődik el férfi tenisz-világranglistán kilencedik Richard Gasquet szezonja. (SamsungSport.hu)

A Nemzetközi Tenisz Szövetség (ITF) a világranglistát egyformán vezető amerikai Serena Williamst, illetve a szerb Novak Djokovicot választotta az év legjobb játékosának. (SamsungSport.hu)

Óvatos célokat fogalmazott meg 2016-ra Gálfi Dalma, aki első magyarként élen zárta az évet a junior teniszezők világranglistáján. (SamsungSport.hu)

Gyermekének születése után Amelie Mauresmo visszatért a férfi tenisz világranglistán második Andy Murray edzői stábjába, ahonnan távozott a svéd Jonas Björkman. (SamsungSport.hu)

Az amerikai Sports Illustrated magazin hétfőn nyilvánosságra hozta, hogy a női teniszezők világranglistáját vezető Serena Williamset választották a 2015-ös év sportemberévé. (SamsungSport.hu)

Gálfi Dalma első magyarként elsőként zárja az évet a junior teniszezők világranglistáján. (SamsungSport.hu)

A svájci Roger Federer szívesen indul vegyespárosban honfitársával, Martina Hingisszel a jövő évi riói olimpia teniszversenyében. (SamsungSport.hu)

Távozik a volt világelső Stefan Edberg a 17-szeres Grand Slam-bajnok Roger Federer edzői stábjából, a svéd klasszis teniszező helyét a horvát Ivan Ljubicic veszi át. (SamsungSport.hu)

Babos Tímea belépett a szorító kötelei közé: Havas Henrik látta vendégül a SportKlub műsorában a világranglista 70. helyét elfoglaló teniszezőt. A sportoló elárulta, napi szinten jár pszichológushoz, többek között azért, hogy elfeledje 5-6 év „nincstelenségét”. (SamsungSport.hu)

A brit válogatottat Davis Kupa-győzelemre vezető Andy Murray bevallotta, hogy vasárnapi mérkőzése előtt megnézte az éjfél után véget ért nehézsúlyú ökölvívó világbajnoki címmérkőzést. (SamsungSport.hu)

A britek nyerték a tenisz Davis Kupa genti döntőjét: a vasárnapi első egyesben Andy Murray legyőzte David Goffint, így a vendégek behozhatatlan előnyre tettek szert a házigazda belgákkal szemben. (SamsungSport.hu)

A Murray fivérek, Andy és Jamie négy játszmában megnyerték a szombati párost Belgiumban a tenisz Davis Kupa genti döntőjében, így a 2-1-re vezető britek már csak egy győzelemre vannak a végső sikertől. (SamsungSport.hu)

A brit Andy Murray három játszmában megnyerte a belga Ruben Bemelmans elleni mérkőzését a tenisz Davis Kupa döntőjében, Gentben. (SamsungSport.hu)

Történelmi sikerre készül a házigazda belga és a brit válogatott is a tenisz Davis Kupa 104. döntőjében, amelyre péntektől vasárnapig kerül sor Gentben. (SamsungSport.hu)